Kontrolinių rungtynių ciklą tęsiantis „Uniclub Casino – Juventus“ klubas žengė į Kėdainiuose vykstančio R.Girskio taurės turnyro finalą.

V.Buzo auklėtiniai pusfinalyje 88:61 (22:12, 22:21, 24:18, 20:12) palaužė Žydrūno Urbono treniruojamus „Šiaulius“.

Pirmajame susitikimo kėlinyje uteniškiai demonstravo geresnį krepšinį abejose aikštelės pusėse bei įgijo dviženklį pranašumą – 22:12.

Antrajame ketvirtyje komandos kovėsi lygiai, o kėlinį minimaliu skirtumu laimėję uteniškiai pranašumą padidino – 44:31.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje savo sąlygas varžovams vėl diktavo uteniškiai, savo pranašumą padidinę iki 19 taškų – 68:49.

Ketvirtajame susitikimo kėlinyje uteniškiai sutvarkė visus formalumus ir šventė užtikrintą pergalę – 88:61.

R.Girskio taurės finale uteniškiai žais su Jonavos ir Kėdainių komandų tarpusavio dvikovos laimėtoju.